Senior Recruitment Consultant (Contract)

Company: CV-Library
Job type: Full-time

NES Fircroft jest globalną agencją rekrutacyjną z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w branżach inżynierskich i technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 30 krajach, ze 100 biur w branżach: Energy, Construction, Oil&Gas, Life Sciences, IT, Manufacturing, Industrial Automation.
W związku z rozwojem i powiększaniem zespołu, poszukujemy kolejnego Konsultanta, który dołączy do Naszego Team’u!
Starszy Konsultant ds. Rekrutacji – Contracting

Twoje zadania:

Aktywne działania sprzedażowe w zakresie powiększanie portfolio klientów, przeprowadzanie spotkań, prezentacji, prowadzenie negocjacji
Budowanie i utrzymanie relacji z klientami NES
Realizacja projektów rekrutacyjnych w Twojej specjalizacji - poszukiwanie i selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
Skuteczne budowanie sieci kontaktówTwoje doświadczenie:

Determinacja, wytrwałość i konsekwencja w działaniu
Umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy, zorientowanie na cel
Samodzielność, kreatywność, motywacja do osiągnięć
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
Na stanowisko mid/senior - min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub rekrutacjiOferujemy:

Pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za każdy zamknięty projekt rekrutacyjny
Prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover
Karta Multisport
Częste wyjścia integracyjne oraz wyjazdy
Narzędzia pracy: laptop, telefon
Dodatkowy dzień wolny na Twoje urodziny